Vestanusu, z. s.

Tábor 2023

1.-15. 7. 2023

tábořiště Hrutov

Tábor pro rok 2023 je zcela zaplněn, děkujeme 🙂

Přihláška pro rok 2023 zde ◄

Nadcházející léto jedeme na tábor u malé vesničky na Vysočině s názvem Hrutov. Tábořiště je ukryto na konci veliké louky, ze tří stran obklopeno lesy. Na tábořišti není elektřina, zato nechybí stany s podsadami, vojenské hangáry, srubová kuchyň s jídelnou a vojenská sprcha, dokonce s teplou vodou.

V bezprostřední blízkosti tábořiště jsou dva rybníky, Obůrka a Nový rybník, kde je možnost koupání a projížděk na loďkách. Vede tu několik turistických stezek, dále je zde spousta přírodních rezervací a přírodních památek. Z turisticky zajímavých míst je možné zmínit zříceninu hradu Rokštejn, rozhlednu Mařenka, Zlatomlýnský vodopád, přírodní rezervaci Údolí Brtnice, zříceninu tvrze Štěměchy…

Celý tábor bude opět prodchnut celotáborovou hrou, tentokrát na téma Ztraceni v čase. Pomocí kouzelného lektvaru se vypravíte do dávné minulosti na tajnou misi. Ovšem namíchat správný lektvar je docela oříšek, a tak se může stát, že místo zpět do současnosti se vrátíte do úplně jiných časů. Vypořádáte se se nástrahami všech věků a dokážete nalézt cestu zpět?


Ačkoliv se tábor teprve chystá, už teď se můžete těšit na své oblíbené kuchaře i vedoucí, pořádnou dávku tábornictví, her a dobrodružství… Zkrátka vše, co k takovému tradičnímu vestanusáckému táboru patří!

Máte další dotazy? Nebojte se nás kontaktovat!

Přesunout se na začátek