Tábor 2024

Do tábora zbývá:

termín: 3.-17. 8. 2024

místo: tábořiště Hrutov

cena: 4 600 Kč

Přihlášky pro rok 2024 jsou uzavřeny.

Nadcházející léto jedeme na tábor u malé vesničky na Vysočině s názvem Hrutov. Tábořiště je ukryto na konci veliké louky, ze tří stran obklopeno lesy. Na tábořišti není elektřina, zato nechybí stany s podsadami, vojenské hangáry, srubová kuchyň s jídelnou a vojenská sprcha, dokonce s teplou vodou.

V bezprostřední blízkosti tábořiště jsou dva rybníky, Obůrka a Nový rybník, kde je možnost koupání a projížděk na loďkách. Vede tu několik turistických stezek, dále je zde spousta přírodních rezervací a přírodních památek. Z turisticky zajímavých míst je možné zmínit zříceninu hradu Rokštejn, rozhlednu Mařenka, Zlatomlýnský vodopád, přírodní rezervaci Údolí Brtnice, zříceninu tvrze Štěměchy…

Celý tábor bude opět prodchnut celotáborovou hrou, letos na téma Robin Hood. Ocitneme se tak v Sherwoodském lese v roli zbojníků! Kromě záškodnické činnosti a porážky záludného šerifa z Rottinghamu nás čeká i střelba (nejen) z kuše, z luku a praku, přespání a vaření v přírodě, chůze po laně a samozřejmě spousta dobrodružných her.


Ačkoliv se tábor teprve chystá, už teď se můžete těšit na své oblíbené kuchaře i vedoucí, pořádnou dávku tábornictví, her a dobrodružství… Zkrátka vše, co k takovému tradičnímu vestanusáckému táboru patří!

Máte další dotazy? Nebojte se nás kontaktovat!

Přesunout se na začátek