Vestanusu, z. s.

Tábor 2020

Termín: 4. 7.-18. 7. 2020

Cena tábora: 3 400,-

Letošní tábor se uskuteční v tábořišti Osika. Tábořiště leží poblíž Nové Bystřice v přírodním parku Česká Kanada. V blízkosti tábořiště se nachází rybník Osika. Rybník je ideální pro táborové hry, stejně jako k plaveckému a vodáckému výcviku, jelikož jednou z jeho předností je právě čistá voda.

V okolí tábořiště jsou i jiné krásné rybníky, například Klášterský rybník, Konračský rybník, Horní a Dolní Žížpažský rybník, Lesní rybník nebo Novobystřický rybník. Krásná lokalita České Kanady pak nabízí i spoustu míst k výletům, jako třeba Zámek Nová Bystřice, historická úzkokolejka, bunkry čs. opevnění, hrad Landštejn, obelisk tereziánského poledníku, množství vrcholů a vyhlídkových míst.

Téma tohoto tábora bude Bang! Těšte se na Dodge City s ostřílenými pistolníky, u kterých si nikde nemůžete být jistí, kdo stojí na jaké straně. Tábornickou výbavu v tomto stylu oceníme, ovšem veškeré nabité zbraně bude nutné odevzdat šerifovi, abychom zabránili jejich šíření mezi bandity.

Děti na táboře rozhodně nebudou trpět hladem, není proto nutné zasílat jim objemné balíky s jídlem. Balíky s rychle se kazícím jídlem (kačena, řízky, karbanátky apod.) budou dětem s ohledem na hygienické normy zabaveny a „odborně zlikvidovány“ pověřenými pracovníky tábora. 🙂

Kontakt s dětmi Vám zajistíme pomocí našeho vzkazníku, můžete jim též zaslat dopis na níže uvedenou adresu nebo děti navštívit v návštěvní den, který jsme vyhlásili na sobotu 11. 7. 2020. Prosíme, abyste omezili kontakt s dětmi prostřednictvím mobilních telefonů, používání mobilních telefonů v průběhu oddílové činnosti by narušovalo program. Děkujeme.

Další informace ohledně nástupu na tábor, seznamu doporučeným věcí a jiné důležité dokumenty naleznete na stránce Důležité informace.

Adresa tábora:

Jméno dítěte

LDT Vestanusu – tábořiště Osika

Pošta Nová Bystřice

378 33 NOVÁ BYSTŘICE

Přesunout se na začátek